VÝVOJ VÝROBA REALIZACE
Vyrábíme neviditelné zárubně DURUS 45 a FORTIUS 52, profil FORTIUS 52 v provedení dveří po strop i v provedení pro požární a bezpečnostní dveře.

Stojí za námi mnoho let každodenních zkušeností a tisíce prodaných a namontovaných skrytých zárubní a bezobložkových pouzder.

Dorsis – design promyšlený do posledního detailu.

Současný minimalisticky laděný interiér se neobejde bez dveří se skrytou zárubní. Produkt, který je nejen designově dokonalý, ale také funkční, dokonale zpracovává společnost Dorsis.

Pokud chcete v interiéru zachovat celistvost pohledu, dveře se skrytou zárubní jsou ideální volbou. Díky hliníkovým profilům je dveřní křídlo v jedné rovině se stěnou a vytváří tak ničím nerušený celistvý pohled. Možností je neomezeně. Ať už se jedná o bílé křídlo na bílé stěně, dveřní křídlo v zářivém lesku, křídlo povrchově dokončené dýhou nebo stěrkou, vždy je finální produkt příkladem dokonalého technologického postupu a důkazem kvality materiálů. Společnost Dorsis ale necílí pouze na design. Jako jediná na trhu vyvinula a vyrábí dveře se skrytou zárubní s bezpečnostní, protipožární a akustickou odolností. Designový prvek v interiéru se tak posouvá dopředu a překonává sám sebe. Kromě krásného domova vám společnost Dorsis zajistí bezpečí a pohodlí. Interiérové dveře se skrytou zárubní Dorsis lze doplnit o systém otevírání dveří Smart Entrace, který otevře dveře jedním dotykem. Jedná se o vizuálně, hmatově a funkčně působivé řešení pro otevírání dveří a jasné geometrické tvary úchytů skvěle doplní a podtrhnou minimalistickou estetiku dveří Dorsis. Jedním z dalších nepostradatelných doplňků jsou skryté soklové lišty, které jsou v jedné rovině s dveřním křídlem a vytváří dokonalý a čistý přechod mezi podlahou a stěnou. Produkty Doris tvoří dokonalý a bezpečný interiér, který je promyšlený do posledního detailu. Do interiérů, kde je potřeba šetřit místem, se skvěle hodí posuvné dveře. A to jak posuvné dveře po stěně, tak dveře posuvné do bezobložkového pouzdra. Tento systém umožňuje použití jak dřevěných, tak skleněných dveřních křídel a v obou případech se jedná o velice čisté designové zpracování, které vypadá dobře v jakémkoli
interiéru. Bezobložková pouzdra se dají použít stejně jako hliníkové profily skrytých zárubní do zděných i SDK příček a dřevostaveb.

V designových interiérech jsou stále více žádané dělící příčky. Společnost Dorsis nabízí skvělé trans-lucidní řešení v podobě industriálních dělících příček. Deska z kaleného skla je zasazena v hliníkovém rámu a rozdělena lištami na jednotlivá pole. Toto řešení se hodí do prostor, kde je potřeba maximálního využití denního světla. A to nejen v soukromých bytech a domech, ale také v kancelářích. Celoskleněné dělící příčky mohou mít jakýkoli rozměr. Mohou v nich být integrované dveře a velikost mřížky na jejich povrchu je vždy
přizpůsobena přání zákazníka.

Jako dělící prvek prostoru jsou využitelné i pivotové dveře. Skleněná deska zasazená v hliníkovém rámu a usazená na otočném pivotovém pantu propouští světlo a vytváří originální průchod mezi jednotlivými místnostmi. Stejně jako dělící příčka může být deska dveřního křídla řešena geometrickým rozdělením plochy za pomoci hliníkových lišt, což podtrhne čistotu vstupního otvoru. Pivotové panty můžou být podle potřeby umístěny jak na kraji, tak v jedné třetině i polovině dveří, a podle toho se mění úhel otočené dveří i velikost průchodu. Při umístění pivotového pantu do středu dveřního křídla je možné dveře otáčet o 360° s tím, že se v 180° aretují a mohou takto zůstat otevřené. Při umístění několika pivotových, na středu otáčivých dveří za sebe vzniká dynamická stěna, která může oddělovat například konferenční místnost od prostorů open space a podle potřeby může zůstat otevřená nebo zavřená. Pivotové dveře jsou skvělým designovým řešením buď jako solitérní prvek, ale jejich síla je i v jejich násobení ve formě dělící stěny.

Dorsis propojuje technologii s designem a vždy nabízí nadčasový výrobek, který je skvěle integrován do interiéru
a proto ani náročné oko neomrzí.

www.dorsis.cz